Logo PB Stolmar Sp.j.
czekam

Inwestycja zrealizowana Andersena I. Ząbki. PB Stolmar Sp.j.
Andersena I, Ząbki ul. Andersena 12 róg ul Dzikiej - inwestycja zrealizowana

W ramach inwestycji Andersena I znajdującej się przy ul. Andersena 12 róg ul. Dzikiej w Ząbkach powstał położony w spokojnej części miasta, budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi. Atrakcyjnie zaprojektowany, z szerokim zakresem metraży mieszkań (od 27 m2 do 84 m2), dobrze doświetlony (większość mieszkań z ekspozycją południową lub dwustronne), o praktycznym rozkładzie pomieszczeń. Rozsądne odległości od sąsiednich budynków dają poczucie prywatności i komfortu.


Zobacz więcej


Inwestycja zrealizowana Maczka. Ząbki. PB Stolmar Sp.j.
Osiedle Maczka, Ząbki ul. Powstańców 27 - inwestycja zrealizowana

Osiedle Maczka zlokalizowane przy ul. Powstańców 27 róg ul. Maczka w Ząbkach. To ciekawie zaprojektowany budynek, w którym znalazły się mieszkania w metrażu od 37 m2 do 106 m2 oraz lokale usługowe od 37 m2 do 150 m2.
Budynek wyposażony został w przestronny garaż dwupoziomowy i windy od poziomu -1. Wejścia do budynku zostały ogrodzone. Rozplanowanie zagospodarowania terenu nadało tej okolicy charakteru lokalnego centrum Ząbek. Zaprojektowany pasaż usług w parterze budynku oraz plac z ławkami i zielenią, zapewniają mieszkańcom wygody miejskiego życia.


Zobacz więcej


Inwestycja zrealizowana Malczewskiego. Ząbki. PB Stolmar Sp.j.
Budynek przy ul. Powstańców 56, Ząbki - inwestycja zrealizowana

Budynek przy ul. Powstańców 56 róg ulicy Malczewskiego powstał w latach 2012–2013. Znajduje się w nim 11 lokali mieszkalnych i 2 lokale usługowe na 4 kondygnacjach. Umiejscowiony został przy jednej z głównych ulic Ząbek – ul. Powstańców – zapewniającej szybki dostęp do komunikacji miejskiej, usług i edukacji (przedszkola, szkoła).


Zobacz więcej


Inwestycja zrealizowana Lipowa. Mińsk Mazowiecki. PB Stolmar Sp.j.
Osiedle przy ul. Lipowej 13 w Mińsku Mazowieckim - inwestycja zrealizowana

Osiedle przy ul. Lipowej to trzy nowoczesne budynki wielorodzinne zrealizowane w latach 2012–2014. Zlokalizowane zostały blisko centrum miasta – 300 m od stacji Mińsk Mazowiecki, 200 m od marketu Kaufland, w spokojnej okolicy, wokół dużo zieleni i starych cienistych drzew. Teren osiedla został ogrodzony i znajduje się na nim plac zabaw.


Zobacz więcej


Inwestycja zrealizowana Podleśna. Ząbki. PB Stolmar Sp.j.
Osiedle Podleślna, Ząbki ul. Podleśna 12/14- inwestycja zrealizowana

Osiedle Podleślna zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Podleśnej 12/14 charakteryzuje się nowoczesną architekturą mieszkaniową, ciekawym rozkładem mieszkań i słonecznymi przestrzeniami wspólnymi. Ukształtowanie ogródka i placu zabaw nadaje miejscu kameralny charakter, a niska gęstość okolicznej zabudowy dobrze wpływa na relacje sąsiedzkie. W tej inwestycji zapewniliśmy mieszkańcom wysoki standard lokali.Zobacz więcej


Inwestycja zrealizowana Krucza. Ząbki. PB Stolmar Sp.j.
Osiedle przy ul. Kruczej 21, Ząbki - inwestycja zrealizowana

Osiedle przy ul. Kruczej 21 to budynek usytuowany w zacisznej części Ząbek u zbiegu ulic Gajowej i Kruczej w bezpośrednim sąsiedztwie lasów drewnickich. Dużym atutem jest bliskość dworca PKP, co gwarantuje bezpośredni i szybki dojazd do centrum Warszawy (Dworzec Wileński). Mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe, o przystępnym metrażu 34-60 m2, zostały przygotowane z myślą o wygodzie mieszkańców. Doświadczony projektant zadbał o atrakcyjność i funkcjonalność projektowanych przestrzeni. Standardowe wyposażenie mieszkań w 5-komorowe okna i drzwi antywłamaniowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Budynek został wyposażony w windę, a w ogrodzie przygotowaliśmy plac zabaw i miejsca przeznaczone do wypoczynku. Całość terenu jest ogrodzona stalowym parkanem.Zobacz więcejZadzwoń

502 050 070
607 607 602
501 311 313
Napisz do nas

biuro@stolmarsc.pl
Śledź nas

logo_fb
Zeskanuj
Biuro sprzedaży

Biuro Sprzedaży PB Stolmar sp.j.

ul. Powstańców 27 (wejście od ul. Maczka)
oraz ul. Andersena 45
05-091 Ząbki
mazowieckie

Zapraszamy:

   Poniedziałek 8.00-19.00
   Wt.-Czw. 7.00-19.00
   Piątek 7.00-17.00
   Sobota 10.00-14.00
PB Stolmar Sp.j. - domy na sprzedaż, nowe mieszkania Ząbki
Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego
Wizualizacje oraz modele przedstawione na stronie internetowej,
mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, ale mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu.
Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków
Copyright © 2018-2019 PB Stolmar sp.j.
Powered by Yancoon Lagoon
Logo waiter
Trwa ładowanie
Zamów rozmowę za darmo
+48 
7
8
9
4
5
6
1
2
3
+
0
«

Szanowny Kliencie, kiedy do Ciebie dzwonimy, to „przetwarzamy Twoje dane osobowe” a kiedy opowiadamy Ci o naszych mieszkaniach, to „przedstawiamy Ci informację handlową”. Jeśli to rozumiesz i zgadzasz się to wyraź poniższą zgodę.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez telefon od PB Stolmar Sp.j. (...) w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług.

Administratorem Państwa danych osobowych jest PB Stolmar sp.j. z siedzibą w Świdry 2E, 21-400 Łuków.